Сільський голова Інна Копійка тримає на особистому контролі забезпечення сіл молоком та мукою

Дата: 07.03.2022 19:27

Фото без описуКуцурубська сільська рада на чолі з сільським головою Інною Копійкою за підтримки ТОВ «Колос-2011»  і ТОВ «Агрофірма «Лиманський» продовжують вживати заходи для забезпечення старостинських округів безкоштовною роздачею молока та муки.
В понеділок, 7 березня, молоком були забезпечені усі старостинські округи. Завтра, 8 березня, роздача молока продовжуватиметься в тих же місцях і в ті самі години - з 9.00 до 11.00.
Сільська рада просить виважено запасатись молоком, не створюючи запасів для годування худоби та домашніх тварин.
Мука в понеділок була доставлена до сіл Яселка та Іванівка. Поставки муки продовжуватимуться.