Дата: від до Скинути

Обговорення проектів регуляторних актів: "Про  місцеві податки  і  збори  на  території Куцурубської сільської   ради об’єднаної  територіальної громади на 2021 рік", "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік", "Про в

Обговорення проектів регуляторних актів: "Про місцеві податки і збори на території Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2021 рік", "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік", "Про в

Обговорення проектів регуляторних  актів - рішень сесії Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади ІІ скликання:  «Про місцеві податки і збори на території Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2021 рік",  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік»

15:10 15.05.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторних актів- рішень сесії Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади ради ІІ скликання: «Про  місцеві податки  і  збори  на  території Куцурубської сільської   ради об’єднаної  територіальної гр

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторних актів- рішень сесії Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади ради ІІ скликання: «Про місцеві податки і збори на території Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної гр

Відповідно до положень Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року № 1160-IV та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету МіністрівУ країни від 11.03.2004 № 308, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичнихосіб, виконавчийкомітет Куцурубської сільської ради Очаківського району Миколаївської області повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів – рішень сесії Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади ІІ скликання:

15:07 15.05.2020

УВАГА! Уряд затвердив нові обмежувальні заходи у боротьбі з коронавірусом

Уряд на позачерговому засіданні 2 квітня ухвалив нову редакцію постанови № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з дооопрацюванням.

10:10 07.04.2020

День визволення Миколаївщини від фашистських загарбників

28 березня - День визволення Миколаївщини від фашистських загарбників відзначили в старостинських округах Куцурубської сільської ради ОТГ покладанням квітів до пам'ятників загиблих воїнів у Другій світовій війни та вшануванням пам'яті хвилиною мовчання.

13:34 30.03.2020