Пропозиції до Перспективного плану об'єднання громад Миколаївської області

Згідно Перспективного плану формування територій громад Миколаївської області та проекту Мінрегіону щодо адміністративно – територіального устрою субрегіонального рівня Миколаївської області, Куцурубська сільська рада об’єднаної територіальної громади  є окремою адміністративно – територіальною одиницею.

16:02 26.09.2019

Дорога домой в три четверти века

Вернуться на свою малую Родину спустя 70 лет помогают героям сражений в годы Великой Отечественной войны участники гуманитарного международного проекта «Дорога домой». Сегодня, как и много лет подряд, Проект объединяет поисковиков и историков, педагогов и реставраторов, молодежь и просто активных граждан единой целью - отыскать и помочь поисковым отрядам доставить бойцов, поднятых на полях сражений Великой Отечественной войны, к местам их захоронения или для передачи родственникам.

14:59 26.09.2019

На Миколаївщині громади вчилися відстоювати свої права у процесі об'єднання

Чи зобов’язані громади об’єднуватися в ОТГ так, як їм рекомендує облдержадміністрація, які повноваження мають органи влади на місцевому рівні і чи не погіршить життя людям новий адміністративно-територіальний устрій? Ці та низка інших питань стали предметом обговорення під час семінару «Децентралізація – реформа територіальної організації влади», організованого Миколаївським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

09:36 23.09.2019

Робота нашого медичного закладу

Соціальна сфера, питання здоров'я людей, освіта, пенсійне забезпечення, турбота про дітей та інвалідів - це першочергова задача  в цивілізованій державі. Цим  питанням в Куцурубській громаді приділяється належна увага.

14:44 13.09.2019

Робочі зустрічі

В рамках всеукраїнського правопросвітницького проекту "Я маю право!", правопросвітницької кампанії «Відповідальне батьківство» та «Стоп булінг», «Чесна платіжка» головний спеціаліст відділу « Очаківське бюро правової допомоги» Миколаївський місцевий центр з надання БВПД Лілія Таворська (Lilia Tavorskaya) 12 та 13 вересня 2019 провела низку заходів в с. Куцуруб та с. Дмитрівка Куцурубської ОТГ Очаківського району:

13:28 13.09.2019

ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ В ОРГАНАХ ВЛАДИ

Актуальність та важливість теми запобігання корупції в органах влади підтверджується значним зацікавленням з боку державних службовців органів виконавчої влади, органів судової влади, посадових осіб органів місцевого самоврядування. Враховуючи потреби органів влади із зазначених питань в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів 11 вересня 2019 року проведено семінар «Запобігання корупції в органах влади» за короткостроковою програмою.

08:52 13.09.2019