Дата: 17.01.2020 14:22

17 січня 2020 року відбулось виїзне засідання виконавчого комітету в селі Солончаки.На порядок денний виносилися такі питання:

1. Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади за 2019рік

2. Про роботу Куцурубського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

3. Про клопотання з присвоєння почесного звання «Заслужений лікар України» Блик А.С.

4. Про узгодження Статуту громадського формування з охорони державного кордону «ФОРПОСТ» та затвердження Статуту.

5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на житловий будинок.