Дата: від до Скинути

Дорогі земляки! Шановні колеги!  Щиро вітаю вас з нашим спільним святом - Днем місцевого самоврядування!

Дорогі земляки! Шановні колеги! Щиро вітаю вас з нашим спільним святом - Днем місцевого самоврядування!

Цьогорічне свято є підсумовуючим для роботи діючої ради, адже наступного року вже в жовтні на усіх нас чекають нові вибори. Тож, склад ради та виконавчих органів зазнає змін та оновлення.

14:22 07.12.2019

Інформація для любителів рибальства

Очаківська районна державна адміністрація надає рекомендовані наступні місця любительського та спортивного рибальства відповідно до листа управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області від 28.11.2019 № 1-3-6/1104-19: 1) с. Парутине, в межах населеного пункту і вглиб водойми до фарватеру; 2) с. Дніпровське, в межах населеного пункту і вглиб водойми до фарватеру; 3) с. Куцуруб, в межах населеного пункту і вглиб водойми до фарватеру.

13:16 04.12.2019

Семінар в м. Миколаєві

В місті Миколаїв в приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації пройшов семінар на тему "Правові аспекти реєстрації місця проживання/перебування фізичної особи та ведення реєстру територіальних громад". Розглянули питання про порядок реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання та проблемні питання під час внесення змін в реєстраційні обліки, реєстрація територіальних громад та зміна електроноого цифрового підпису в реєстрі територіальних громад, а також правові аспекти надання адміністративних послуг з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання та правові засади складання адміністративних протоколів. Відвідали семінар спеціаліст І категорії Коптєва Анна Самсонівна та спеціаліст відділу з питань мобілізації, військового обліку та реєстрації Лісовська Наталія Сергіївна та отримали сертифікати про проходження навчання.

09:59 28.11.2019

Заходи до Дня пам'яті жертв Голодомору

У четверту суботу листопада не тільки Україна, а й світ згадують трагічні сторінки історії українського народу – Голодомори 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років. Найстрашнішим, штучно створеним є Голодомор 1932-1933 років, який щодня забирав життя понад 25 тисяч українців.

08:31 25.11.2019

Українська земля засівається добром працьовитими руками трударів

Сільське життя протягом віків відігравало визначальну роль у збереженні та розвитку українського народу. Упродовж тривалого й буремного історичного шляху нації село було і значною мірою залишається найважливішим джерелом і останнім прихистком національного звичаю, менталітету, культурних традицій і, зрештою, національної ідентичності українців.

11:31 18.11.2019

Роби справу чесно, з душею і твоє до тебе прийде!

8 листопада 2019 року в приміщенні концерт-холу "Юність" відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Кусковська Наталія Романівна - методист відділу освіти, молоді, спорту, культури та медицини Куцурубської сільської ради ОТГ, отримала грамоту Управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації за сумлінну працю та високий професіоналізм.

13:25 11.11.2019

Семінар в м. Миколаєві

З 05 по 07 листопада у приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації проходило навчання за програмою тематичного короткострокового семінару на тему «Забезпечення виконання вимог чинного законодавства щодо пріоритетності права дитини на сімейне виховання». Навчання пройшла Власюк Ольга Сергіївна начальник відділу соціального захисту,захисту дітей та роботи з сім’ями та отримала сертифікат.

14:48 08.11.2019

Толока в Острівському НВК

Прекрасна традиція збиратися на толоку і гуртом наводити лад у школі — успішно продовжується. Осінній вітер і тепло сприяли позитивному настрою учасників суботника.

14:44 08.11.2019

Засідання сесії

08 листопада 2019 року відбулось засідання позачергової сесії, на якому розглядалися наступні питання:

09:00 08.11.2019