Загальні збори Миколаївського регіонального відділення Асоціації ОТГ

4 вересня у Миколаївському центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», відбулися загальні збори Миколаївського регіонального відділення Асоціації ОТГ за участі 14 членів Асоціації, 6 голів ОТГ.

15:24 04.09.2019

Вчинення нотаріальних дій в громадах

Практичні аспекти вчинення нотаріальних дій органами місцевого самоврядування та основні засади здійснення державної реєстрації актів цивільного стану. Ці та інші питання розглядають старости Миколаївщини під час семінару, що проходить сьогодні на базі Миколаївського центру розвитку місцевого самоврядування.

13:12 03.09.2019

Перший дзвоник у громаді

Сьогодні, 2 вересня, в усіх Закладах загальної середньої освіти Куцурубської громади відбулось свято Першого дзвоника.

13:42 02.09.2019

Підготовка до сесії

У зв’язку з підготовкою до позачергового засідання  сесії сільської ради  08 та 09 серпня 2019 року  відбулися засідання постійних комісій з питань:

14:26 09.08.2019

Засідання виконавчого комітету

09 серпня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Куцурубської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Інни Копійки. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

11:45 09.08.2019

Впровадження системи внутрішнього контролю та аудиту в ОТГ: обмін думок та алгоритм дій

Про потребу впровадження системи внутрішнього контролю та аудиту в органах місцевого самоврядування ОТГ 23 липня говорили на базі Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», за участі Анжели Радом, начальника відділу контролю органів влади, оборони, правоохоронних органів та місцевих бюджетів Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області, Олександри Лук’яненко, начальника Головного управління Державної казначейської служб України в Миколаївській області, Віталія Дорошенка, заступника директора Департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міської ради, Інни Миронової, радниці з питань муніципальних фінансів та представників ОМС ОТГ Миколаївщини.

14:28 24.07.2019

«Будуйте коло друзів ще до того, як воно вам знадобиться»

У чому полягає головний секрет налагодження нових зв’язків та як підтримувати ті, що вже існують, чому знання основних правил нетворкінгу є сьогодні настільки важливими – про ці та інші питання говорили 16 липня на базі Куцурубської публічної бібліотеки представники сільської ради разом з експертом з питань комунікації Юлією Почебут.

08:45 18.07.2019