ремонт дороги

Повідомлєямо, що  триває ремонт дорожнього покриття по вулиці Пілієва в селі Куцуруб.

15:23 01.11.2017

Сила Села

Південь Миколаївщини, Очаківський район, берег Дніпро-Бузького лиману. Саме тут серед мальовничих ланів та свіжого бризу лиману розвивається, та процвітає Куцурубська об’єднана територіальна громада.

08:36 01.11.2017

«Ніхто не забутий, ніщо не забуте» заходи до Дня визволення від фашистських загарбників

31 жовтня 2017 року в Дмитрівському НВК 1-111 ступенів пройшли виховні заходи до Дня визволення від фашистських загарбників : «Ніхто не забутий, ніщо не забуте.» Дивились документальне відео «Друга Світова війна».

08:16 31.10.2017

Привітання з Днем народження

Колектив Куцурубської  сільської ради об’єднаної територіальної громади,  вітає депутата громади  Світлану Анатоліївну Веселовську  з Днем Народження!

08:19 30.10.2017

Привітання з Днем народження

Колектив Куцурубської  сільської ради об’єднаної територіальної громади  вітає в/о  старосту сіл Солончаки та Дніпровське - Ольгу Петрівну Драган  з Днем Народження!

07:55 30.10.2017