«Мама, тато, я – спортивна сім’я»

Дата: 01.07.2019 15:14

Вже традиційним на території Куцурубської громади є проведення спортивного свята «Мама, тато, я – спортивна сім’я», яке проходило 30 червня 2019 року у с. Матросівка. У змаганнях взяло участь 5 родин: родина Бойків з с. Острівка, родина Куриків з с. Матросівка, родини Кіналів та Єрьоміних з с. Куцуруб, родина Баланюків з с. Іванівка.

І місце виборола родина Куриків, ІІ місце - Баланюків, ІІІ місце - Кіналів.

Переможці та учасники змагань отримали чудові подарунки від Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади: мультиварка, блендери та праски.

З Днем молоді та спортивним святом гостей та учасників вітали сільський голова Копійка Інна Василівна та заступник голови Миколаївської обласної ради Кротов Андрій Олександрович.

Спортивні подарунки та морозиво учасники та гості свята отримали від благодійного фонду “Доброта та милосердя”.

Дякуємо організаторам за чудове свято!