Семінар у місті Одеса

Дата: 24.06.2019 10:15

18-20 червня 2019 року у м. Одеса пройшов другий семінар-тренінг на тему «Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні ОТГ». Участь прийняли 40 найкращих громад. Мінсоцполітика в рамках реалізації спільного проекту з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» уклало Договір з об’єднанням підприємств у складі: O-Turs d.o.o., ПАТ «Інформаційно-аналітична агенція «Статінформконсалтинг», Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» та ТОВ «Інститут місцевого розвитку» організували цей семінар-тренинг. Від Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади прийняли участь: начальник відділу соціального захисту, захисту дітей та роботи з сім’ями Власюк Ольга Сергіївна, фахівець із соціальної роботи сіл : Іванівка, Яселка - Перепьолкіна Оксана Іванівна, фахівець із соціальної роботи села Дмитрівка –Ващишин Олена Іванівна.

Повчальним для всіх ОТГ були тренінгові програми на базі соціальних служб м.Одеси: Одеський міський денний центр соціально-психологічної реабілітації «Розірви коло», Одеський міський центр інтегрованих соціальних послуг, соціальний центр матері та дитини. Також тренінг з розвитку комунікативних навичок та мотивація населення до подолання складних життєвих обставинах , ці тренінги для кожного з присутніх стали повчальними. Також практичні роботи з сім’ями в складних життєвих обставинах, мотивація населення до подолання складних життєвих обставин, також тренінг з розвитку комунікативних навичок фахівці з цікавістю слухали та приймали участь.