«Будуйте коло друзів ще до того, як воно вам знадобиться»

Дата: 18.07.2019 08:45

У чому полягає головний секрет налагодження нових зв’язків та як підтримувати ті, що вже існують, чому знання основних правил нетворкінгу є сьогодні настільки важливими – про ці та інші питання говорили 16 липня на базі Куцурубської публічної бібліотеки представники сільської ради разом з експертом з питань комунікації Юлією Почебут.

«Як би це нетривіально звучало, але головний секрет побудови взаємовідносин – це щедрість. Допомогти іншій людині просто, наприклад, зробивши телефонний дзвінок знайомому щодо можливостей працевлаштування чи відрекомендувавши вашого друга перед своїм колом друзів, – чи більше ви будете віддавати, тим більше отримаєте натомість» - коментує радниця з питань комунікації Юлія Почебут.

Учасники дізналися про "метод ліфта", методику створення «я-бренду», а також зіграли в гру «павутина».