Спартакіада серед закладів дошкільної освіти Куцурубської ОТГ

Дата: 24.06.2019 08:29

21 червня відбулася І Спартакіада серед закладів дошкільної освіти Куцурубської ОТГ.  Заклади дитячої освіти громади :  «Зірочка» , «Ромашка», «Ластівка» представили свої команди на Святі спорту і краси . Захід був організований відділом освіти, молоді, спорту, культури та медицини Куцурубської ОТГ і проходив на святково прикрашеному майданчику Парутинського ЗДО «Ластівка». Багато гостей прийшли привітати маленьких спортсменів.

У малюків був бадьорий та чудовий настрій і готовність до змагань.

На свято до дітей завітали казкові герої, які задавали веселий настрій, підбадьорювали юних спортсменів під час змагань.

Між змаганнями учасникам показали свою майстерність вихованці «Зірочки» та «Ластівки» , які підготували яскраві спортивні таночки . Виступами насолоджувались усі присутні. Спасибі за теплий прийом колективу господарів свята. Неможливо на словах передати атмосферу та настрій Спартакіади! Перемогла дружба!

Почуття гордості визвали і головні учасники свята – емоційні малюки. Наші маленькі зірочки!!! Ви - найкращі!!!