Засідання постійних комісій та сесії

Дата: 13.12.2019 15:42

12 грудня 2019 відбулися засідання постійних комісій з питань прав людини, законності, депутатської дфяльності і етики, промисловості, підприємства, транспорту, зв'язку та сфери послуг, з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи та з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту охорони здоров'я та соціального захисту населення.

Після засідань оголосили перерву, в ході якої сільський голова Інна Копійка привітала всіх депутатів та старост з Днем місцевого самоврядування і вручила подяки.

Потім розпочала роботу ХХХУІІ сесія ІІ скликання. На порядок денний виносилося 55 питань. По кожному питанню прийняті рішення, які можно переглянути на офіційному сайті Куцурубської громади в розділі офіційні документи.