Засідання постійних комісій та сесії

Дата: 13.12.2019 15:42

12 грудня 2019 відбулися засідання постійних комісій з питань прав людини, законності, депутатської дфяльності і етики, промисловості, підприємства, транспорту, зв'язку та сфери послуг, з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи та з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту охорони здоров'я та соціального захисту населення.

Після засідань оголосили перерву, в ході якої сільський голова Інна Копійка привітала всіх депутатів та старост з Днем місцевого самоврядування і вручила подяки.

Фото без описуФото без опису

Потім розпочала роботу ХХХУІІ сесія ІІ скликання. На порядок денний виносилося 55 питань. По кожному питанню прийняті рішення, які можно переглянути на офіційному сайті Куцурубської громади в розділі офіційні документи.