Семінар в м. Миколаєві

Дата: 28.11.2019 09:59

В місті Миколаїв в приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації пройшов семінар на тему "Правові аспекти реєстрації місця проживання/перебування фізичної особи та ведення реєстру територіальних громад". Розглянули питання про порядок реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання та проблемні питання під час внесення змін в реєстраційні обліки, реєстрація територіальних громад та зміна електроноого цифрового підпису в реєстрі територіальних громад, а також правові аспекти надання адміністративних послуг з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання та правові засади складання адміністративних протоколів. Відвідали семінар спеціаліст І категорії Коптєва Анна Самсонівна та спеціаліст відділу з питань мобілізації, військового обліку та реєстрації Лісовська Наталія Сергіївна та отримали сертифікати про проходження навчання.