Подарунки до Дня святого Миколая

Дата: 17.12.2021 15:36

Новорічних та різдвяних свят чекають всі із нетерпінням, особливо діти, які живуть передчуттям казкових свят та сподіваються на здійснення заповітних мрій. Що є приємним для дитини? Звичайно любов та піклування батьків, підтримка та розуміння вчителів, дружба однолітків. Але надзвичайно приємно, коли про дітей турбуються небайдужі люди.

До Дня святого Миколая, директор ТОВ “Південно-Українська ВЕС” Євген ГУСЄВ разом з керівництвом Куцурубської сільської ради, придбали новорічні подарунки для всіх вихованців дитячих садочків та учнів 1 — 4 класів закладів освіти громади. Радості дітей не було меж!

Від імені всіх діток громади висловлюємо Вам щиру вдячність! Бажаємо Вам міцного здоров'я. Нехай добрий святий Миколай принесе щастя у ваші сім'ї, нехай всі плани будуть ідеальними, а задуми стають реальними.