ПОДЯКА БЛАГОДІЙНИКАМ ЗА НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ.

Дата: 31.12.2021 11:03

ПОДЯКА БЛАГОДІЙНИКАМ ЗА НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ

Новорічних та різдвяних свят чекають всі із нетерпінням, особливо діти, які живуть передчуттям казкових свят та сподіваються на здійснення заповітних мрій. Що є приємним для дитини? Звичайно любов та піклування батьків, підтримка та розуміння вчителів, дружба однолітків. Але надзвичайно приємно, коли про дітей турбуються небайдужі люди.

Напередодні новорічних свят солодкі подарунки з побажанням здоров’я, радісних, щасливих подій  від наших меценатів  отримали учні початкових класів та дошкільнята.

Дуже хотілося б відмітити цих прекрасних людей із великими серцями, та подякувати:

Гусєву Є. В – директору ТОВ «Південно – Українська ВЕС», солодкі подарунки для учнів початкових класів та вихованців дитячих садочків Куцурубської громади;

Ігнатенко Є.О. – депутату Миколаївської обласної ради, солодкі подарунки для вихованців Парутинського ЗДО «Ластівка», білети на губернаторську ялинку;

Корнієнку П.Г. – генеральному директору ТОВ «Лиманський», солодкі подарунки для вихованців Куцурубського ЗДО «Зірочка»;

Бурбело А.П. – директору ТОВ «Колос 2011», солодкі подарунки для учнів та вихованців Острівської гімназії;

Чебану О.О. – директору ПСП « Козирське», солодкі подарунки для учнів Парутинського ЗЗСО І –ІІІ ступенів;

Поспєловій О.Ю. – директору ТОВ «Агрокон», солодкі подарунки для учнів Солончаківської філії;

Нєдову В.А. – приватному підприємцю, депутату Куцурубської сільської ради, солодкі подарунки для вихованців Червонопарутинського ЗДО «Перлинка»;

Кусковському Ю.М. – представнику фермерського господарства «Лани Неньки», солодкі подарунки для вихованців дошкільного підрозділу Дмитрівської філії.

Робити добро – це так прекрасно, коли посміхаються діти, коли їхні оченята сяють від захвату і щастя.

Сердечно дякуємо Вам за розуміння та допомогу, а також шлемо найтепліші вітання з Новим Роком і Різдвом Христовим. Зичимо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай усі життєві дороги ведуть Вас до успіхів.

З повагою, сільський голова Інна КОПІЙКА