Дата: від до Скинути

ВІДБУЛАСЬ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ: говорили про освіту, соціальний захист та інші нагальні проблеми.

Вісімнадцятого лютого відбулось пленарне засідання ХІХ позачергової  сесії Куцурубської сільської ради ІІІ скликання, на якому було розглянуто та затверджено більше 20 проектів рішень, пов’язаних з вирішенням нагальних проблем громади та індивідуальних потреб селян.

12:43 23.02.2022

Перша велодоріжка на Миколаївщині пройде по селах Куцурубської громади

На поточному тижні розпочались довгоочікувані роботи на трасі Т-15-07 Миколаїв-Парутине-Очаків.      Як зауважив днями помічник народного депутата України Олександра Пасічного Ігор Кликов, перебуваючи на зустрічі з населенням в селі Іванівка, ремонт дороги цього року завершать.      За проектом уздовж всієї траси, яка з’єднує села нашої громади,  облаштують першу на Миколаївщині велодоріжку. Про це повідомили в Службі автомобільних доріг у Миколаївській області.      На об’єкті робота триває у цілодобовому режимі. Дорожники у дві зміни за допомогою сучасної спецтехніки виконують роботи з фрезерування зношеного покриття, влаштування ровиків поширення дороги та укладання шару основи зі спеціальної суміші. Надалі тут буде влаштовано два шари нового асфальтобетону.      Для зручності водіїв та пішоходів у межах населених пунктів будуть влаштовані сучасні автопавільйони, пішохідні доріжки та переходи, тактильна плитка та електроосвітлення. "Увесь комплекс дорожніх робіт заплановано виконати у максимально стислі терміни. Аби зі стартом курортного сезону відпочивальники з легкістю могли дістатися до туристичних локацій", - наголошують в САД Миколаївської області.      У Службі також нагадали, що у межах програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво"  упродовж 2020-2021 років в області повністю відновили Дніпропетровський та Кіровоградський напрямки, а також трасу курортного спрямування Т-15-13 Нечаяне-Очаків.     Раніше заступник керівника Офісу президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко повідомив, що у 2022 році планується оновити чи побудувати 5,5 тис. км доріг державного значення та понад 1,4 тис. км автошляхів місцевого значення.

12:34 23.02.2022

Дякуємо сільському голові за особисті привітання!

Очаківська організація Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) висловлює щиру подяку Куцурубській сільській раді та особисто сільському голові Інні Василівні Копійці за плідну співпрацю та допомогу, надану воїнам-інтернаціоналістам та членам родини загиблого земляка напередодні відзначення річниці виведення  радянських військ з Афганістану.

21:57 22.02.2022

В Куцурубській громаді сприятимуть оборонній і мобілізаційній готовності. Відповідну програму прийнято.

Не перший рік поспіль в Україні проводяться заходи з посилення обороноздатності держави. Однією зі складових цього багатогранного процесу є оборонна та мобілізаційна готовність місцевих громад по всій країні.

12:49 22.02.2022

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”.

08:23 20.02.2022

Увага! З 1 лютого до 9 березня 2022 року триває реєстрація учасників ЗНО!

Нагадуємо, що реєстрація осіб для участі у ЗНО, що розпочалась з 1 лютого, триватиме до 9 березня. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня.

14:37 18.02.2022

Комісія обласної ради вважає недоцільним переведення учнів Іванівської школи на дистанційну форму навчання

16 лютого в Миколаївській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності.

17:43 17.02.2022

Влада громади розповіла про долю Іванівського закладу освіти

У вівторок, 15 січня, в селі Іванівка з урахуванням вимог епідеміологічної ситуації пройшли збори громадськості під головуванням сільського голови Інни Копійки та за участі помічника депутата Верховної Ради України Олександра Пасічного Ігоря Кликова. До складу делегації представників влади також увійшли керівники структурних підрозділів Куцурубської сільської ради та адміністрації Іванівського старостинського округу

17:28 17.02.2022

Голова громади привітала воїнів-інтернаціоналістів

Щороку 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня далекого 1989 року з Афганістану були виведені радянські війська, які протягом десяти років брали участь у війні на території цієї країни.

17:47 16.02.2022