Як сплачувати комуналку у воєнний час: чи будуть штрафи за несплату?

Дата: 07.03.2022 19:48

Фото без описуУкраїнський уряд вирішив заборонити нарахування та стягнення штрафів або пені за несвоєчасну або неповну оплату комунальних послуг. До того ж в Україні продовжать надавати комунальні послуги в разі несплати або оплати не в повному обсязі.

Що відомо

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час брифінгу розповів, що уряд вирішив не нараховувати штрафи або пеню за несвоєчасну сплату комунальних послуг. Також заборонили стягувати відсотки річних та інфляційні нарахування.

«Люди не повинні нести додатковий фінансовий тягар, – сказав Олексій Чернишов. – Постанова прийнята, щоб захистити інтереси людей в період воєнного стану і стосується усіх комунальних послуг без винятку».

Він також зазначив, що сплата комунальних послуг у сьогоднішніх умовах – це допомога та підтримка комунальних служб, які працюють зараз у надскладних обставинах і потребують ресурсів.