A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куцурубська громада
o

Уряд звільнив від сплати податків частину українських підприємців

Дата: 07.03.2022 19:50
Кількість переглядів: 900

Уряд України запроваджує допомогу для бізнесу та найманих працівників на час воєнного стану та після війни. Так, ФОПів І і ІІ групи повністю звільнили від сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ), інші підприємці не платитимуть податки за тих працівників, які захищають Україну. Про ці та інші рішення уряду розповів президент Володимир Зеленський під час свого звернення у понеділок, 7 березня.

Як заявив Володимир Зеленський, уряд створив спеціальний пакет допомоги бізнесу та працівникам. Частину підприємців звільнили від податків, зокрема:

    ФОПи І і ІІ групи повністю звільняються від ЄСВ;

    Підприємства та ФОПи ІІІ групи звільняються від сплати ЄСВ за найманих працівників, які були призвані до лав ЗСУ та інших захисних формувань, в тому числі тероборони;

    Звільнення від сплати податку на землю та орендної плати за землю державної, комунальної власності на всіх територіях, де ведуться бойові дії;

    Відтерміновується сплата податків для всіх підприємств, які неспроможні їх заплатити.

Усі ці пільги, за словами Зеленського, діятимуть на час воєнного стану та ще мінімум на рік після його звершення. Він також анонсував інші економічні пільги для підприємців на час війни та після її завершення.

https://zaxid.net/news/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора