A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куцурубська громада
o

На соцдопомогу, пільги та субсидії у березні держава розподіляє 10 мільярдів гривень

Дата: 09.03.2022 20:27
Кількість переглядів: 1011

Фото без описуУкраїна продовжує забезпечувати потреби цивільного населення країни в умовах воєнного стану та виконувати свої зобов'язання перед громадянами держави відповідно до норм чинного законодавства.

Відомо, що наразі майже 10 мільярдів гривень отримуються громадянами з усіх регіонів України у вигляді соціальних допомог, пільг та субсидій через свої банківські рахунки та відділення АО “Укрпошта” за березень.

Також зазначили, що в березні 2022 року відповідні соціальні трансферти відбуваються не просто вчасно, а навіть раніше визначних нормативно-правовими актами дат. Якщо в мирний час відповідні виплати здійснювалися 7-10 числа кожного місяця, то в цьому місяці вони розпочаті вже 3 числа.

Громадянам, що отримують виплати допомог через АТ “Укрпошта”, які змінили в умовах війни своє місце проживання або не можуть отримати кошти у місцях перебування, необхідно зателефонувати на “гарячу лінію” установи за номером 0 800 300 545 та вирішити питання переведення відповідних виплат за місцем знаходження. Аналогічний механізм діє і для одержувачів пенсій.

За інформацією Міністерства соціальної політики України, в окремих містах та районах у зв’язку з проведенням активних бойових дій виплата відповідних видів соціальних допомог буде здійснюватися з певними особливостями, про які буде повідомлено Урядом найближчим часом.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора