Про результати ІІ етапу олімпіад з математики, ІКТ та української мови

02 грудня на базі Куцурубської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, інформаційних технологій та української мови та літератури.

08:35 03.12.2018

3 грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами

Люди з інвалідністю не називають себе інвалідами, в цивілізованих демократичних країнах з високою культурою людських відносин, до таких людей ставлення як до людей з надмірними потребами, які потребують додаткової уваги суспільства.

08:33 03.12.2018

Тиждень початкових класів у Солончаківській школі

«Ми різні - в цьому наше багатство, ми разом - в цьому наша сила» - ці слова супроводжували учнів  Солончаківського НВК  протягом Тижня початкових класів, організований вчителями  початкових класів: Дудник Ж.А., Вовченко Т.М.,Мусієнко В.Г.

15:22 30.11.2018

Перемога в обласному конкурсі хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя»

17 листопада в обласному конкурсі хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя» взяв участь зразковий ансамбль естрадного танцю «Мозаїка Ольвії» (керівник Яна Кіянцева) Парутинського Палацу культури Куцурубської сільської ради ОТГ, в якому посіли призове 3 місце.

08:16 30.11.2018

Відбулось засідання Ради регіонального розвитку Миколаївщини

27 листопада, у Миколаєві відбулось засідання Ради регіонального розвитку Миколаївської області, в якій взяли участь керівництво області, голови районних державних адміністрацій, голови об’єднаних територіальних громад, депутати різних рівнів.

14:58 28.11.2018

В гості до пожежних

Справжнім святом для учнів 4, 6 та 7 класів Іванівської ЗОШ І-ІІІст. імені І.Рачкова  стало відвідування 22 листопада Державної пожежно-рятувальної частини м. Очаків. Співробітниками цієї частини було проведено цікаву та змістовну екскурсію, діти мали змогу  не тільки оглянути всю техніку, а  й подивитися її зсередини: посидіти у кабіні  пожежної машини, потриматися за пожежні шланги та приміряти  одяг пожежників. Наші учні були дуже задоволені цією поїздкою і виразили щире бажання побувати тут ще не один раз!

15:37 26.11.2018

«Ми - за мир»

21 листопада – День Гідності і Свободи, свято, яке встановлене  з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії.

13:21 26.11.2018

До Дня пам’яті жертв Голодомору

З метою вшанування пам’яті жертв голоду 1932-1933 років у населених пунктах громади проведено відповідні церемонії вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні. Припущено Державні Прапори України, обмежено проведення розважальних заходів.

13:07 26.11.2018