A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Куцурубська громада - офіційний сайт
Миколаївська область, Очаківський район

Новини

Щотижнева нарада

21 жовтня відбулась щотижнева апаратна нарада сільського голови Інни Копійки із керівниками структурних підрозділів, старост Куцурубської сільської ради. На нараді обговорювалися питання стосовно стану готовності до опалювального сезону 2019-2020рр., про благоустрій населених пунктів громади, аналіз звернень громадян за попередній тиждень. За підсумками апаратної наради головою сільської ради були надані відповідні рекомендації та доручення.

09:01 22.10.2019

Благоустрій

Дбати про благоустрій стає доброю традицією. На території Іванівського старостинського округу прибрали біля водонапірних башт Рожновського. Активні помічники - депутати сільської ради Яшніков О.М., Кунашенко Н.Ф., жителі сіл - Латкін В.В., Лободзинський А.М., Адвахова І.В. та директор ТОВ "Сонячний" - Олійник С.М., який надав трактор.

08:46 22.10.2019

Громади Миколаївщини вчаться складати місцеві бюджети

Як правильно скласти бюджет громади, які новації очікують ОТГ цього року і які особливості треба врахувати при плануванні бюджету на плановий та наступні два роки - про це йшлося під час семінару «Бюджетний процес в ОТГ», що відбувся 17 жовтня на базі Миколаївський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

14:23 21.10.2019

Виїзне засідання виконавчого комітету

18 жовтня 2019 року відбулося виїзне засідання виконавчого комітету Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади в селі Парутине. На засіданні було заслухано звіт начальника відділу фінансів бухгалтерського обліку та звітності "Про хід виконання бюджету Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади за січень – серпень 2019 року, заслухали секретаря ради про затвердження проектної документації «Капітальний ремонт  (надання соціальних послуг) Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади, за адресою село Парутине провулок Больничний, 6а Очаківського району Миколаївської області», і вже традиційно для засідань виконкому значну частину всіх рішень становили рішення про присвоєння юридичної адреси земельним ділянкам. Після  засідання виконавчого комітету, учасники відвідали будівлю стаціонарного відділення для людей похилого віку територіального центру соціального обслуговування, яку планують відкрити в січні 2020 року.

16:47 18.10.2019

Ремонт

Ремонт Дніпровського сільського клубу - філії Парутинського Палацу Культури.

15:46 18.10.2019

Щотижнева нарада

Під керівництвом голови сільської ради Копійки Інни Василівни у вівторок, 15 жовтня 2019 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів, старост, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період. У ході засідання обговорено низку актуальних питань життя громади. По завершенню наради голова сільської ради надала ряд доручень керівникам структурних підрозділів та старостам.

11:28 16.10.2019

Поточний ремонт

Проводиться поточний ремонт приміщення бібліотеки села Матросівка Острівського старостинського округу за спонсорські кошти ТОВ "Південно-Українська ВЕС".

13:45 10.10.2019

Навчальний візит до зразкового ЦНАПу

07 жовтня 2019 року представники Куцурубської громади сільський голова І.В.Копійка та секретар сільської ради Л.Л.Федорова відвідали Центр надання адміністративних послуг Білозірської ОТГ Черкаської області. Учасники мали змогу побачити, як функціонує Центр надання адміністративних послуг, дізнатися про механізми надання у ЦНАП адміністративних послуг, як на практиці в Білозірській ОТГ сформовано персонал ЦНАП, створено віддалені робочі місця у старостатах. Також ознайомилися з інфраструктурними особливостями ЦНАП: організація відкритого простору, створення умов для осіб з інвалідністю, організація місця для самообслуговування відвідувачів, куточок для дітей.

09:52 09.10.2019

Виїзний прийом

01 жовтня 2019 року проведено виїзний прийом громадян по селам Прибузьке, Каталине.

14:41 02.10.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень