Тиждень творчості й натхнення

«Наповнимо музикою та веселкою наші серця.», — сказав Гете. Такий девіз ми обрали для тижня образотворчого та музичного  мистецтва в Парутинській  загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів, який проходив з 15 по 19 жовтня 2018 року.

09:48 22.10.2018

Свято "Козацькому роду нема переводу" до дня захисника України, дня козацтва, Свято Покрови

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України. В цей день ми вшановуємо славних українських козаків, покровителькою яких вважається Богородиця. Це свято також і родинне – бо пов’язане з родинними і сімейними цінностями і традиціями, шанобливим ставленням до ідеалів жіночності та материнства. Цікаво, що козаки настільки глибоко й щиро шанували образ Покрови Божої Матері, вірили у її силу й урочисто святкували цей день, що у народі закріпилася й друга назва свята – Козацька Покрова.

15:01 16.10.2018

Першачки завітали в "царство книг"

11 жовтня учні першого класу Дмитрівського НВК, на чолі з класним керівником Столярчук Іриною Олександрівною, завітали до сільської бібліотеки. Деякі діти вперше прийшли в "царство книг", де познайомились з правилами користування бібліотекою, історією створення книги, книжковими виставками, побачили, як багато книг в бібліотеці, дізнались, що книжки стоять на поличках стелажів. Також маленькі читачі переглянули мультфільми про бережливе ставлення до книги. Бібліотекар пригостила читачів солодощами та подарувала закладки до книг.

08:33 12.10.2018

Відбулися змагання з легкої атлетики

9 жовтня на базі Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися змагання з легкої атлетики серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти 2018-2019 навчального року. Тепер наші спортсмени готуються до обласних змагань з легкої атлетики, які відбудуться 16 жовтня. Тож побажаємо їм удачі!

09:38 10.10.2018

Відбулися змагання з гри "Городки"

7 жовтня на стадіоні «Артанія» в теплий сонячний день відбулися змагання з гри «Городки». Перше місце серед дорослих (змішана категорія) зайняла Балтаг Катерина  - вчитель фізичної культури Дмитрівського НВК.   Призові місця вибороли і її вихованці.

09:26 10.10.2018

Свої вміння показали юні художники

9 жовтня відмічається Всесвітній День художника. З нагоди цієї дати в Дмитрівському НВК вчитель образотворчого мистецтва Тимофєєва Лариса Станіславівна організувала цікаві заходи.

08:59 10.10.2018