Куцурубська громада
o

ЩИРО ДЯКУЄМО ЗА ПІДТРИМКУ!

Дата: 16.04.2022 19:22
Кількість переглядів: 1475

Фото без описуБлагодійні справи завжди повертаються до людини сторицею, адже добрий вчинок уособлює в собі любов, турботу, добро – все те, чого не вистачає людству в часи жорстких випробувань.
В час, коли горе й біда роблять серця багатьох жорстокими, затьмарюючи розум і краючи серце, благодійність стає тим тонесеньким промінчиком світла, який зігріває людей своїм теплом і вселяє віру та надію на те, що добро ніколи не буде переможеним.
На щастя, сьогодні чимало наших земляків докладають власних зусиль, аби добро примножувалось.
Наші жінки продовжують турбуватись про українських воїнів, виготовляючи маскувальні сітки та виготовляючи смаколики, аби підкріпити не лише їх бойовий дух, а й фізичні сили.
Наші чоловіки продовжують патрулювати територію сіл, дбаючи і про спокій у громаді, і про взаємодію з регулярними підрозділами ЗСУ.
Кожен на своєму місці, хто сьогодні працює, дбає про майбутні врожаї, про соціальний захист людей, про навчання дітей, про медичне забезпечення населення, про надання комунальних послуг та про постачання продуктів до наших магазинів – всі ми докладаємо власних зусиль для своєї держави, підтримуючи її у скрутну хвилину.
І в цей час знаходяться ті, хто не забуває не лише про свої щоденні обов’язки, а й про те, що комусь потрібна підтримка. А ще вони розуміють, що в будь-який час ситуація, на жаль, може змінитись не на краще… І вони заздалегідь дбаючи, аби прості люди не залишились без шматка хліба…
Депутат Миколаївської обласної ради Євген Ігнатенко першого квітня передав нашій громаді 500 кг борошна, а в березні від нього сільська рада отримала гуманітарну допомогу, у складі якої надійшли і продукти харчування, і засоби гігієни. Ті продукти харчування, що мають стислий термін зберігання (печиво та дитяче харчування), а також частина засобів дитячої гігієни, вже отримали багатодітні малозабезпечені родини, а також дітки з обмеженими фізичними можливостями, родини яких перебувають у скрутному фінансовому становищі. Мука та продукти харчування з тривалим терміном зберігання були заскладовані як недоторканний запас на випадок перебоїв з постачанням продуктів харчування до нашого регіону.
Так само заскладована і гуманітарна допомога, що надійшла від ТОВ «Агро-Юг-Сервіс». Це виробник борошна та виробів з нього під всім нам відомою торговою маркою «Аміна». Товариство, створене у 2000 році, весь час свого існування дбає про покращення якості продукції та над розширеням асортименту, не використовуючи жодних хімічних домішок для
покращення борошна. Сьогодні, завдяки благодійній підтримці Товариства, ми маємо в запасі 500 кг борошна та 250 кг макаронних виробів.
Ми щиро вдячні також за особисту підтримку окремих жителів нашої громади члену виконавчого комітету Очаківської міської ради Хасану Гемаєву, який завжди з розумінням ставиться до особливих потреб своїх земляків і, надавши допомогу, завжди прагне скромно залишитись в тіні. Але, як відомо, добрі справи не поміченими не бувають.
     Всі ми знаємо, що зроблена добра справа окриляє і душевно збагачує. Від імені всієї громади бажаємо нашим помічникам міцного здоров’я, добробуту, великого людського щастя, невичерпної енергії, родинного затишку і тепла. Всім нам – миру, а Україні – перемоги і процвітання!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора