ДОПОМОГА ВІД КМУ

Дата: 16.04.2022 19:23

Фото без описуСпільна програма Кабміну та ООН дозволить отримувати малозабезпеченим пенсіонерам по 2200 грн.
Ці виплати розраховані на три місяці.
Уряд спільно з ООН ініціював дві додаткові програми виплат для переміщених громадян України. Таке рішення було затверджено на засіданні Кабміну 15 квітня.
Вимушені переселенці, які потребують додаткового захисту, отримуватимуть по 2 200 грн щомісяця на кожного члена сім'ї.
Малозабезпеченим пенсіонерам, які вимушено стали переселенцями, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців надасть додаткову підтримку у розмірі 2 200 грн.
Згідно з планами уряду, ці виплати мають бути надіслані приблизно 700 тисячам внутрішньо переміщеним особам.
Раніше уряд анонсував програму допомоги підприємцям. В Україні запустили безкоштовну платформу для допомоги бізнесу із зони бойових дій.