⚡️Як цифровізуються регіони: показник інституційної спроможності

Щорічно Міністерство цифрової трансформації України досліджує Індекс цифрової трансформації регіонів. Це дає змогу оцінити ефективність цифрових рішень на місцях та визначити рівень цифрової культури громадян.

14:29:01 08.02.2024

Щодо права на призначення житлової субсидії громадянам, які проживають в будинку, що не є їх власністю

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами), житлова субсидія призначається одному із членів домогосподарства, в тому числі:

14:15:59 08.02.2024

Як запобігти виникненню кишкових захворювань внаслідок вживання питної води

На території Миколаївської області, внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, в тому числі після підриву греблі Каховської ГЕС відбувається забруднення поверхневих вод та підземних водоносних горизонтів, які використовуються як джерела  питного водопостачання різними хімічними та бактеріологічними чинниками: залишки військової техніки, розірваних снарядів, загиблі тварини, тощо. Забруднена питна вода може призвести як до хімічних отруєнь так і бути джерелом виникнення багатьох кишкових інфекційних захворювань: вірусного гепатиту А, холери, дизентерії, та інших гострих кишкових інфекцій тощо.

10:43:42 08.02.2024

⛹🏻‍♂️Вчора на Миколаївщині офіційно розпочалися змагання у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Під час відкриття другого етапу юні футболісти, баскетболісти, черлідерки показали свої вміння. Після показових виступів всі учасники отримали подарунки.

15:32:59 07.02.2024