Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 27.12.2019 15:31

Дорогі жителі Куцурубської об’єднаної територіальної громади!

Від щирого серця вітаю Вас із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Для нас усіх рік, що завершується, був непростим, насиченим новими викликами, подіями та напруженою працею, змістовними рішеннями та звершеннями, подарував радість зустрічей, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Нехай рік, який наближається, прийде до Вас під знаком миру та добра, любові й поваги до ближнього, буде роком чистих помислів і добрих справ та багатим на нові здобутки й приємні події, нехай він буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення!

Нехай сяйво Різдвяної зірки зігріває Вас благодатним теплом і любов’ю, наповнює життя щастям та радістю, дарує святковий настрій, злагоду, додає здоров’я та сил.

Щасливого Вам Нового року та добрих Різдвяних свят!

З найкращими вітаннями, сільський голова

Інна КОПІЙКА