Привітання

Вітаємо з Днем народження ШВЕЦЬ АННУ ВАСИЛІВНУ - фахівця із соціальної роботи Куцурубської сільської ради ОТГ

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення. З повагою, колектив Куцурубської сільської ради ОТГ

08:32:04 20.12.2018

Вітаємо з Днем народження МАТІЄНКО ОЛЬГУ ДМИТРІВНУ - фахівця із соціальної роботи Куцурубської сільської ради ОТГ

Прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження. Цього святкового дня бажаємо здоров'я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення.

16:00:41 01.12.2018

Шановні працівники сільського господарства!

Щиро вітаємо  Вас з нагоди Дня працівників сільського господарства ! Ми пишаємося нашими працьовитими людьми, які є гордістю і основою держави. Велика подяка і шана Вам за жертовну працю, самовіддану любов до рідної землі. Хай кожен день приносить добрий результат, задоволення і достаток. Щедрих Вам врожаїв, миру, щастя, злагоди і добробуту в кожну домівку.

08:54:39 16.11.2018