Вітаємо з Днем народження БАБІЙ ОЛЬГУ ПЕТРІВНУ - в.о. старости сіл Матросівка, Острівка, Червоне Парутине

Дата: 06.04.2019 08:55

Шановна Ольга Петрівна!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною Ваша праця.

З повагою, колектив Куцурубської сільської ради ОТГ