Привітання з днем народження

Колектив Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади, вітає свого працівника Людмилу Шереметову, з Днем Народження!

10:10:12 29.03.2018

Привітання іменинників - юбілярів по громаді у лютому 2018р

За підтримки сільського голови Куцурубської сільської ради ОТГ Інни Копійки, в Куцурубській сільській раді об’єднаної територіальної громади протягом січня 2018 року начальником відділу соціального захисту, захисту дітей та роботи з сім’ями Куцурубської сільської ради ОТГ - Власюк О.С., старостами сіл та фахівцями з соціальної роботи відділу соціального захисту, захисту дітей та роботи з сімями, відбулося привітання іменинників - юбілярів (80,90 років) по громаді, а саме:

15:58:09 30.01.2018

Вітаємо переможців ІІІ ( обласного ) етапу XVIII Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика

16 грудня 2017 року відбувся ІІІ (обласний) етап ХVIII Міжнародного   конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь  5   учнів Парутинської ЗОШ І-ІІІ ст.., Куцурубської ЗОШ І-ІІІ ст. імені   Т.Г.Шевченка, Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст. імені І.Рачкова, Солончаківського   НВК.

15:47:46 25.01.2018