Вітаємо з Днем народження ПОРВАН ОЛЬГУ СТЕПАНІВНУ - бухгалтера Куцурубської сільської ради ОТГ

Дата: 19.08.2018 08:33

Вітаємо колегу по роботі – прекрасну жінку з днем народження! Бажаємо здоров’я і натхнення, любові і уваги, тепла і сонячного настрою, успіхів у всьому, яскравих вражень і веселки емоцій! Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти і сюрпризи, посмішки і хороші події, щастя і радість, удача і везіння!

Нехай все задумане збувається! Нехай любов буде чистою і обов’язково взаємною. Здоров’я хай не підводить, а щастя виявиться нескінченним! І головне, бажаємо великого життєвого терпіння, усіляких земних благ і всього тільки самого доброго і прекрасного!

З повагою, колектив Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади.