Привітання з днем бібліотек

Дата: 30.09.2018 15:16

Шановні бібліотекарі!
Прийміть щирі вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!Фото без опису
У всі часи бібліотеки виконували важливу місію бути пам’яттю народу, скарбницями культурних цінностей людської цивілізації. Сьогодні бібліотеки, зберігаючи традиції, удосконалюють свої послуги, дають можливість відвідувачам ознайомитись із духовною спадщиною нашої країни та одержати повноцінну інформацію. Без сумніву, бібліотеки були і залишаються найважливішими осередками культурного і просвітницького життя .
Професія бібліотекаря надзвичайно важлива, адже саме вони відкривають читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості знань.
Тож від щирого серця бажаю процвітання нашим бібліотекам, а бібліотечним працівникам – натхнення і плідних звершень, міцного здоров’я і достатку, віри, надії, любові.

Куцурубський сільський голова І.В.Копійка