Вітаємо з Днем народження БОГДАНОВУ ЛАРИСУ ВАЛЕРІЇВНУ - фахівця господарсько-земельного відділу Куцурубської сільської ради ОТГ

Дата: 10.05.2019 15:01

Шановна Лариса Валеріївна!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Хай і надалі буде плідною Ваша праця.

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро у Ваше життя!

Колектив Куцурубської сільської ради ОТГ