Звернення сільського голови з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2019 09:38

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого Україна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30 річницю виведення радянських військ з Афганістану.

Афганська війна – одна з самих трагічних сторінок історії нашого народу.
Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, які виконували бойовий наказ Батьківщини, але за її межами.
Висловлюємо шану і подяку всім ветеранам трагічної афганської війни та українським воїнам-миротворцям за відвагу, вірність присязі і честі.
Бажаємо  вам та вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, віри в майбутнє, злагоди і миру на довгі літа!

Сільський голова Куцурубської ОТГ

І.В.Копійка та виконавчий комітет.