Вітання з 85-річним ювілеєм

Куцурубська сільська рада продовжує добру традицію  вітати  довгожителів з ювілейними датами. Свій 85-річний ювілей 26 вересня 2019 року відсвяткувала мешканка села Куцуруб, дитина війни, ветеран праці  -  Попова Надія Опанасівна. Надія Опанасівна народилася в Свердловській області в родині колгоспників.

14:33:46 26.09.2019

Вітаємо з 20-ти річним ювілеєм вокальний колектив «Калинонька» Солончаківського сільського клубу (керівник Пелипаченко Тетяна Григорівна)

Прийміть найщиріші вітання з нагоди ювілею! Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, щоб віра, надія та божа любов не залишала Вас у наш бурхливий час, щоб доброта та злагода зігрівали ваші серця. Нехай у Вас вистачить сил для продовження Вашої справи і поруч завжди будуть щирі однодумці й вірні друзі, а Господь Бог щедро дарує Вам щастя, здоров’я, світлу радість та родинні гаразди.

10:48:28 27.06.2019