Привітання з Днем працівника сільського господарства

Дата: 15.11.2019 08:02

Шановні працівники та ветерани сільськогосподарської галузі Куцурубської сільської  об’єднаної територіальної громади!

Щиро вітаємо Вас зі святом – Днем працівника сільського господарства, святом всіх тих, Фото без описухто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до аграрних справ.

День працівників сільського господарства - це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. У цей святковий день ми маємо нагоду вклонитися матінці-землі і тим, для кого велика важка праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно  і сумлінно робить свою справу.

Бажаємо всім сільським трудівникам нашої громади міцного здоров’я і людського щастя, хай щедро колосяться врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідного краю та піднесення добробуту всього українського народу.

З повагою, Куцурубський сільський голова

Інна КОПІЙКА,