ПРИВІТАННЯ

Дорогі працівники центру надання адміністративних послуг нашої громади!

10:11:53 06.09.2021

Шановні лікарі, медсестри, усі працівники системи охорони здоров'я, ветерани медичної галузі!

Від щирого серця  вітаю вас з професійним святом - Днем медичного працівника! Всі ми знаємо, що немає в світі нічого важливішого і дорожчого ніж здоров'я! Кожна людина хоч раз у житті зверталася до лікарів по медичну допомогу.

17:00:13 19.06.2021

Шановні жителі Куцурубської громади, любі діти та їх батьки!

Щороку в перший день літа ми відзначаємо прекрасне свято – Міжнародний день захисту дітей. Вони – наше майбутнє, впевненість у завтрашньому дні, що формується вже сьогодні. У малечі обов’язково повинно бути щасливе дитинство. І за це відповідаємо ми, дорослі.

08:45:20 31.05.2021

Шановна громадо!

Від сьогодні в навчальних закладах нашої громади  лунає  Останній дзвоник.

11:11:00 28.05.2021

ДОРОГІ ЖІНКИ!

Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

00:01:16 08.03.2021

Грудень місяць 2020 року, багатий на ювелярів серед жителів Куцурубської об’єднаної територіальної громади.

Куцурубська об’єднана територіальна громада щиро вітає ювілярів , бажає міцного здоров’я ,благополуччя, бадьорого настрою,  миру і спокою, любові та поваги близьких.

14:30:40 30.12.2020

Шановні жителі громади! Щиро вітаю Вас з наступаючим Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а прийдешній рік  увійде у Вашу  оселю щедрим і бажаним гостем, примножить здобутки кожної сім’ї, додасть міцного здоров’я та удачі, принесе достаток, довгоочікуваний мир, стабільність, єдність та впевненість у завтрашньому дні.

13:44:00 30.12.2020

Щиро вітаю працівників Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади, депутатів місцевої ради, членів виконавчого комітету з днем місцевого самоврядування!

Це свято наших громад, громади кожного села , кожного їх жителя. Його відзначення є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника та виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада є й справді народною — владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади та в інтересах громади.

13:19:23 07.12.2020