Привітання сільського голови до Дня Збройних Сил України

Дата: 06.12.2021 08:39

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

Від щирого серця вітаю Вас із святом звитяги та мужності - Днем Збройних Сил України! Це свято тисяч хоробрих воїнів, які обрали справою свого життя служити Україні, боронити її суверенітет та незалежність.

В цей день ми вітаємо українців, які несуть гідну службу в різних частинах та підрозділах Збройних сил України! Ви – наша гордість , з честю продовжуєте славетні звитяжні бойові традиції вільного козацтва.

Вшановуючи героїв сьогоднішнього дня, ми з сумом і вдячністю згадуємо тих, хто віддав життя за Україну. Вічна пам’ять героям і вічна слава!

Від імені всієї Куцурубської громади дякуємо Вам за ратний подвиг оборонців! Ви щоденно забезпечуєте наш спокій та мирний сон, безпеку наших дітей та онуків. Вірою і правдою служите народу  України! Прийміть наші щирі побажання козацького здоров’я та віри у власні сили. Хай добра вдача завжди крокує поряд з вами!

Божих благословень Вам і Вашим родинам!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

Сільський голова                       Інна КОПІЙКА