Куцурубська громада
o

«Куцуруб надихає – талантів єднає»

Дата: 28.10.2019 12:06
Кількість переглядів: 824

25 жовтня в літературно – мистецькій залі Куцурубської публічної бібліотеки урочисто відкрився фестиваль мистецтв «Куцуруб надихає – талантів єднає». Мистецька подія, яка стартувала об'єднала талановитих людей, творчих особистостей з золотими руками, різних за віком і стилем, але єдиних у своїй любові до рідного краю. Відгриміли фанфари. Розійшлися учасники. Але залишився радісний і приємний післясмак: який багатий Куцуруб на таланти, які необхідно розвивати і примножувати.

Відкриваючи захід, організатор і ведуча заходу директор КЗ «Куцурубська публічна бібліотека» Бурдига – Ніколаєва Т.О. зазначила, що нинішній фестиваль мав на меті не лише об'єднати творчих особистостей, щоб вони мали змогу заявити про себе широкій громадськості, а й підтвердити важливу роль, яку відіграє творчість у суспільному житті громади, розвитку її культури та духовності. Рідне село продовжує лишатися справжнім джерелом натхнення для усіх тих, кому небайдужа його доля. Бо без любові до рідного краю, земляків, що її оточують, людина не може відчути любові до свого народу та своєї країни.

 Отже, про учасників. Познайомив слухачів зі своїм новим творчим доробком справжній метр поетичного слова, наша гордість, поет Ю.В. Зіньковський, органічно доповнили й збагатили програму прекрасні музичні твори у виконанні Н.С. Чудної. Скромна людина і велика трудівниця Любов Мирославівна Паранюк, яка володіє всіма видами прикладного мистецтва: петриківським розписом, гончарною справою, різьбленням і розписом по дереву, ткацтвом, вишивкою, батиком, соломкою підняла всім настрій власно написаним віршем. Познайомились присутні з письменницею Ольгою Ворончихіною, яка віднедавна живе у Куцурубі, автором книги «Три монети, щебпак та інші приємності», яка потрапила до конкурсу Книга року ВВС 2013 року. Краєзнавець Чоков О.О. презентував новий альбом з історії села. Давнє ремесло – гончарство презентувала Іванець Тетяна Володимирівна. Гості фестивалю познайомились з творчим доробком і тих куцурубських талантів, хто не зміг бути присутніми, але душею був з нами: Пройденко Євгена, Чокової Г.І., Поліванова І.П., Ключко П.В.

Для більшості учасників цей фестиваль став першим в житті, тому вони дуже хвилювалися, а дарма. Милували око вишиті бісером картини Кітелевої Валерії, вишиті подушки Садичко М.Я. Художниця Оксана Курдова представила свої живописні роботи, не залишили нікого байдужим в’язані гачком іграшки Глушко Катерини. Вперше для широкого загалу презентувала дивовижне мистецтво зі створення бісерного бонсай Запалух Ольга Романівна, Максименко Наталія прикраси у стилі канзаші. Прикрашені петриківським розписом скриньки презентувала Максименко Лариса.

Зі словами підтримки і гарними побажаннями виступила начальник відділу з питань освіти, молоді, спорту, культури і медицини Кельбас О.О. та нагородила всіх учасників фестивалю дипломами.

Нагадуємо, що виставка – ярмарок робіт учасників фестивалю продовжиться до 5листопада.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора