Миколаївська область

Конкурс на зайняття вакантної посади

Куцурубська сільська рада об’єднаної територіальної громади з 13 листопада 2020 року оголошує конкурс на зайняття вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування : начальника фінансового відділу Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади у статусі юридичної особи публічного права

13:08:48 21.11.2020

Оголошується конкурс! (Відділ освіти, молоді, спорту та культури Куцурубської ОТГ)

Відділ освіти, молоді, спорту та культури Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади з 20 листопада 2020 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу освіти, молоді, спорту та культури.

10:48:00 20.11.2020

ХАССП(НАССР) ДЛЯ ДИТЯЧИХ САДКІВ І ШКІЛЬНИХ ЇДАЛЕНЬ

13:37:17 09.11.2020

Африканська чума свиней (АЧС, Pestis Africana suum)

Африканська чума свиней (АЧС, Pestis Africana suum) — це заразне захворювання, деякі ознаки якого можуть розвиватися доволі швидко, але не завжди є специфічними для встановлення остаточного діагнозу (детальніше дивись нижче). Збудник АЧС це ДНК-вмісний вірус сферичної форми, що належить до родини Asfaviridae. Він дуже складний і проявляє значну генетичну мінливість. Вірус АЧС заражає клітини імунної системи та ініціює вироблення величезної кількості специфічних антитіл, які, на жаль, не здатні до повної нейтралізації збудника. Це і є однією з основних причин чому виготовлення ефективної вакцини проти нього наразі неможливе. АЧС достатньо легко передається від хворої до здорової тварини (дивись нижче як саме), чому сприяє надзвичайна стійкість вірусу в навколишньому середовищі.

13:33:01 09.11.2020

До уваги операторів малих потужностей, що займаються обігом харчових продуктів

20 вересня 2016 року набув чинності розділ VII Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Відповідно до цього Закону всі оператори ринку харчових продуктів мали три роки, щоб впровадити систему керування безпекою харчових продуктів ХАССП (аналіз ризиків і контролю критичних точок).

08:55:36 22.10.2020

НАССР ДЛЯ ДИТЯЧИХ САДКІВ І ШКІЛЬНИХ ЇДАЛЕНЬ

Безсумнівно, введення системи НАССР в дитячих садках, дошкільних закладах і школах є обов`язковою умовою для гарантування  безпечного  харчування  дітей. Крім того, принципи НАССР дають впевненість і гарантію, як керівництву так і споживачам, в дотриманні санітарних та гігієнічних норм  при організації харчування в садках і школах, їдальні відносяться до підприємств громадського харчування, тому згідно законодавчим  вимогам, система управління безпечністю (Принципи НАССР) на цих підприємствах повинна  впроваджуватись обов`язково.

08:54:41 22.10.2020

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОЦЕДУР ВИДАЧІ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ДОЗВОЛІВ НА ПУНКТИ ЗАКУПІВЛІ МОЛОКА

Експлуатаційний дозвіл – це документ який видається підприємству лише за результатами інспектування потужності аудиторами Держпродспоживслужби. Експлуатаційний дозвіл треба отримувати підприємствам, які здійснюють безпосередню діяльність з виробництва та/або зберігання харчових продуктів тваринного походження (ст. 23 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»).

08:52:00 22.10.2020