ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Дата: 01.03.2024 12:10

Куцурубська сільська рада повідомляє про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку в рамках розроблення проєкту документа державного планування – Генерального плану с. Куцуруб та плану зонування території (зонінгу)

Куцурубської сільської ради

Миколаївського району Миколаївської області та початок процедури розгляду і врахування зауважень та пропозицій громадськості

Розробник проєкту містобудівної документації та стратегічної екологічної оцінки – ТОВ «Архізем Київ».

Ознайомитись з повним текстом повідомлення, проєктом генерального плану та плану зонування території (зонінгу) населеного пункту та звітом про СЕО можна на сторінці в мережі інтернет за посиланням: https://kucurubska-gromada.gov.ua/ та на веб ресурсі Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки.

Документи що надаються до розгляду громадськості:

• Проєкт Генерального плану та плану зонування території (зонінгу) с. Куцуруб Куцурубської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області у вигляді графічних матеріалів;
    • Пояснювальні записки до проєкту генерального плану та плану зонування території (зонінгу);
    • Звіт про СЕО містобудівної документації.
  1. повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Генеральний план та план зонування території (зонінгу) с. Куцуруб Куцурубської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

Проектом генерального плану передбачено наступні проектні рішення:

• визначення основних напрямків розвитку населеного пункту з урахуванням відсутності територіальних ресурсів в існуючих межах;
  • впорядкування функціонально-планувальної організації території;
  • формування зручних комунікаційних та планувальних зв'язків, що поліпшують структуру населеного пункту, а також транспортну доступність до його структурних елементів;
  • комплексна організація системи центрів населеного пункту, організація соціального забезпечення та побутового обслуговування населення;
  • розвиток мережі рекреаційних закладів;
  • розвиток транспортної та інженерної інфраструктури;
  • поліпшення стану навколишнього середовища.
  1. орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:
    Куцурубська сільська рада Миколаївського району Миколаївської області.
  2. передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:
Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське  обговорення розпочато з дня оприлюднення, а саме з  « 04 »  березня 2024 року та триватиме до « 05 »  квітня 2024 р. ( включно)

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):
Зауваження та пропозиції громадськості щодо бажаних змін у проєкті  генерального плану  та плану зонування території (зонінгу) та повноти проведення СЕО надаються в процесі громадського обговорення протягом 30-х днів з дня оприлюднення проєкту містобудівної документації та звіту про СЕО.

Зауваження та пропозиції надаються до  приміщення ЦНАПу Куцурубської сільської ради  за адресою: Миколаївська область Миколаївський район село Куцуруб вулиця Очаківська, 126 у письмовому вигляді особисто або на електрону адресу Куцурубської сільської ради: ksrs@ukr.net та до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки.
Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):
Проведення громадських слухань щодо Звіту про стратегічну екологічну оцінку окремо від проведення процедури громадського обговорення даного Звіту у процесі стратегічної екологічної оцінки передбачається 27 березня 2024 року на 11.00 год., за адресою: Миколаївська область Миколаївський район село Куцуруб, вул.. Очаківська, 120 , сільська рада ( другий поверх).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Куцурубська сільська рада

Поштова адреса :Миколаївська область Миколаївський район село Куцуруб вулиця     Очаківська,126
Електронна адреса: ksrs@ukr.net
Строк подання зауважень і пропозицій: з  « 04 »  березня 2024 року та триватиме до « 05 »  квітня 2024 р. ( включно)

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Миколаївська область Миколаївський район село Куцуруб вулиця Очаківська , 126

1. необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:
    Необхідність відсутня.

Відповідальна особа за прийняття зауважень:Олена ПАВЛЮК – спеціаліст господарсько – земельного відділу Куцурубської сільської ради

Телефон: 068 157 84 25

Сільський голова      ___________________________  Інна КОПІЙКА