Куцурубська громада
o

Молодіжній політиці – ТАК!

Дата: 10.02.2020 09:58
Кількість переглядів: 729

Молоді люди залишають громаду і не повертаються? Молодь «пасивна» і нічого «не хоче»? Чи не часто ми чуємо ці фрази?
Щоб вирішити цю проблему у Куцурубській громаді відповідно до рішення виконавчого комітету затверджено положення про молодіжний консультативно-дорадчий орган при виконавчому комітеті Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади. До складу новоствореної молодіжної ради ввійшли учні, студенти і молоді люди віком до 35 років, які проживають на території нашої громади. Найактивнішими учасниками стала молодь Парутинського, Дмитрівського старостинських округів та с. Куцуруб.
Молодіжна рада - це інструмент молодіжного “голосу”, тому голова МР Катерина Балтаг була включена до складу виконавчого комітету Куцурубської громади.
24 січня 2020 року було проведено чергове засідання МР, на якому було підведено підсумки минулого року та обговорено плани на майбутній рік. Пригадати було що…Роботу щодо розвитку молодіжної політики в громаді розпочали із засідання «круглого столу» серед молоді «Вчимося жити разом» в лютому 2019 року. Заступник сільського голови Лариса Миколаївна Горгуленко разом з представниками відділу з питань освіти, молоді, спорту, культури та медицини Куцурубської ОТГ та «Очаківського бюро правової допомоги» Першого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги» розглянули актуальні питання: «Стоп булінг» та розвиток молодіжної політики у Куцурубській громаді.
З цього все і почалось!
Першою заявкою МР про себе стала акція «Щастя має колір», яка була проведена у селах громади. До того ж постійними залишаються акції по прибиранню узбережжя та місць масового відпочинку.
На День вишиванки та День Незалежності України у селах громади проведено ярмарки, за отримані кошти від яких у с. Парутине облаштувати велостоянку біля школи, а кошти куцурубчан розподілити між танцювальними дитячими колективами села «Стайл» та «Фенікс».
Щоб почути думку молоді та визначити шляхи роботи на майбутнє, було вирішено провести соціальний проєкт «Громада очима молоді», завершення роботи над яким планується у 2020 році.
Не залишається молодіжна рада нашої громади і осторонь від організації дозвілля. Разом з відділом з питань освіти, молоді, спорту, культури Куцурубської ОТГ проводяться спортивно-масові заходи для молоді.
Підсумки минулого року підведені, на майбутнє шляхи визначені. І хоч не дуже хочемо завчасно розповідати про всі ідеї, але завісу привідкриємо.
Плануємо свою роботу продовжувати у тих же напрямках, але тепер розширимо свою діяльність і в інших сферах. Як приклад, хочемо реалізувати спільно з органами місцевого самоврядування соціальний профорієнтаційний проєкт «Вірний вибір – запорука майбутнього громади». Адже молодь змінює світ і ми до цього готові….


Анастасія Рудай,
секретар молодіжної ради

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора