Роботи учнів художнього відділення

Дата: 19.06.2020 10:19

Шановні друзі! Хочу представити вам роботи учнів художнього відділення Куцурубської школи мистецтв. Діти, на чолі з нашим чудовим талановитим викладачем Паранюк Любов Мирославівною, старанно працювали весь навчальний рік, брали активну участь в обласних та районних конкурсах, виставках. Грамотами, дипломами та цінними подарунками нагороджені учні школи: Житкевич Владислав, Моргачова Анастасія, Майструк Марія, Збишко Олександра, Яковенко Анна, Чокова Марія. Роботи учнів виконані в різноманітних художніх та декоративних техніках: живопис, графіка, аплікація з соломи, об'ємні картини з використанням холодного фарфору, розпис на виробах з кераміки. Бажаю приємного перегляду!