A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куцурубська громада
o

Відділ освіти, молоді, спорту, культури та медицини

Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилася до проекту «Маленький тур для великих змін»

Як все починалося... А почалося все с того, що наша школа отримала почесну можливість провести "Уроки великих змін" для своїх маленьких але дуже завзятих учнів. Від школи до школи переходить цікава #скринька , в якій можна знайти всі необхідні елементи для розгляду важливих питань з усіх сторін. А які ж саме питання?! А питання серйозні. Децентралізація, об'єднання громад, сортування сміття, зміни в країні та інші. Здавалось, що ці питання неможливо пояснити і деяким дорослим, але коли дітей направляють у правильний потік досвідчені вчителі, і просто майстри свого педагогічного діла, то все стає просто як 2+2.  На уроці учні з'ясували що ж таке за диво-слово ця #зміна, пограли у гру, послухали казку про Царя Лева, визначили як треба сортувати сміття і закріпили це практично. Урок пройшов легко, весело, дітлахи активно відповідали та залучалися до всіх дискусій. Висновки робіть самі, але на нашу думку - неймовірно важливо виховувати нове та свідоме покоління #змінотворців.

08:31:03 13.11.2019

"Золота осінь"

11 листопада відбулося свято «Золотої Осені» для учнів 2-4 класів в Острівському НВК.. Завітали до малечі різні пори року, а Осінь привела своїх синочків-місяців, які прийшли з непорожніми руками, а з гостинцями-іграми. Також Лікар-Айболить помирив овочів, які сварилися між собою, хто з них найкорисніший. «Веселі грибочки» запропонували цікаві конкурси та загадки. На завершення свята щедра Осінь пригощала дітей соковитими яблучками та подарунками.

11:33:27 12.11.2019

Парутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилася до проекту «Маленький тур для великих змін»

Парутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилася до проекту «Маленький тур для великих змін», який реалізує Посольство Швеції в Україні спільно з громадською організацією Мінзмін, проектом Абетка реформ за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe». Мета проекту: на життєвих прикладах допомогти дітям до 11 років усвідомити суть нових реформ. 05.11.2019 р. класні керівники 5-6 класів Андрей Богатырев та Людмила Богатирьова, а 06.11.2019 р. класоводи 2-4 класів Тетяна Колос, Полина Шарандак, Лілія Харлан та Ірина Якушова провели «Урок важливих змін». На усіх заходах були присутні депутат сільської ради Куцурубської ОТГ Анна Павленко та батьки учнів Каліманова Анна, Бутова Тетяна, Байдак Лариса. Уроки було організовано відповідно до віку дітей. Учні із захопленням наводили приклади добрих змін. Учні 5-6 класів вказали на те, що вони вже виросли і навчаються в середній ланці, початкові класи доброю зміною бачать те, якою гарною і сучасною стала наша школа. А найспостережливіші учні зазначили, що відремонтована ділянка дороги в нашому селі є гарною зміною. Негативними змінами діти називали забруднення нашого лиману, утримання тварин у неволі. А ті , хто більше слідкує за новинами в Україні і світі, назвали негативною зміною вирубування лісів, адже це призводить до наводнення річок і затоплення певних територій. Учням дуже сподобалося завдання, де потрібно дати характеристику «ЗМІНОТВОРЦЮ», із задоволенням прослухали казку «ПРО МУДРОГО ЛЕВА». А найцікавішим для них виявилося завдання, у якому за допомогою карток треба було об’єднати села для спільної вигоди. Також діти пропонували своє вирішення тих чи інших проблем. Урок усім дуже сподобався, всі працювали із задоволенням, а в кінці заходу зробили висновок: не докладаючи зусиль , нічого не зміниш. А ще прозвучала цікава думка щодо ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ: один в полі не воїн, щоб досягти якихось змін, потрібно працювати гуртом. Коробку передаємо Іванівському ЗЗСО І-ІІІст. ім. І. Рачкова.

11:25:28 12.11.2019

Скажемо насильству: «Ні!»

Учні Дмитрівського НВК прийняли участь в акції «16 днів без насильства». Ще раз всі звернули увагу на недопустимість насилля в будь – якому прояві, на протидію булінгу в шкільному середовищі. Наприкінці діти постарались висвітлити своє бачення проблеми.

08:29:37 11.11.2019

Куцурубська бібліотека зустрічає вихованців дитячого садка

Гамірно напередодні було в Куцурубській бібліотеці. Це вихованці дитячого садочку "Зірочка", разом зі своїм вихователем - Шереметовою Л.М. завітали до нас в гості. Маленькі відвідувачі жваво цікавились книжками та журналами, слухали розповідь бібліотекаря про книги, переглянули мультфільми про правила користування бібліотекою, разом з казковими героями вчилися бережливому ставленню до книги. Нещодавно відбувся фестиваль мистецтв "Куцуруб надихає - талантів єднає", в якому прийняла участь помічник вихователя Запалух О. Р., яка не змогла бути присутня на заході. Дітки переглянули дивовижні деревця бонсай Ольги Романівни і бурхливими оплесками привітали її з нагородженням дипломом учасника.

08:09:06 11.11.2019

Відбулись урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

9 листопада в Україні відзначають день працівників культури та майстрів народного мистецтва. На передодні цієї дати, а саме 6 листопада відзначили це свято в Куцурубській ОТГ. На святковому заході працівники клубних закладів, музичних шкіл та бібліотек громади отримали привітання від сільського голови Куцурубської ОТГ Копійки І.В. та начальника відділу з питань ОМСКМ Кельбас О.О. За свою плідну працю та любов до творчості працівників культури привітали грамотами, подяками та подарунками. Зичимо їм нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив та нових культурних проектів!

11:54:23 08.11.2019

"Веселі витрибеньки"

3 листопада на базі Березанського РБК відбувся відбірковий тур обласного конкурсу "Барви надії" під назвою "Веселі витрибеньки", організаторами якого є Миколаївський обласний центр народної творчості. З задоволенням виявили бажання взяти участь і показати свої здібності аматори театрального мистецтва Іванівського клубу-філії Куцурубської ОТГ (керівник Ольга Ворончихіна). По завершенню огляду їм була надана перепустками та можливість прийняти участь у самому конкурсі "Барви надії" і це чудово. Бажаємо їм творчого натхнення та впевнено крок за кроком йти до своєї мети!

08:06:03 06.11.2019

Обласний конкурс вокальних колективів

Другого листопада в ММПК «Корабельний» пройшов обласний конкурс вокальних колективів і солістів-вокалістів «Діапазон». Честь Куцурубської об'єднаної територіальної громади захищала Шеіна Тетяна Володимирівна - викладач Парутинської дитячої музичної школи, яка здобула ІІІ місце. Ми її вітаємо, дякуємо і бажаємо творчого натхнення!!!

12:03:15 04.11.2019

"Швидкі пальчики"

Вже стало доброю традицією під час осінніх канікул проводити на музичному відділенні Куцурубської школи мистецтв фестиваль "Швидкі пальчики", метою якого є підвищення інтересу наших учнів до, здавалося б, не дуже цікавої роботи над розвитком своїх технічних можливостей. Ми доводимо, що гра гамм та етюдів може бути не тільки корисною, але й захопливою.    30 жовтня наші юні музиканти мали можливість порівняти : чиї ж пальчики більш вправні. Всі дуже старалися - МОЛОДЦІ! Але одноголосно вирішили відмітити , як найкраший, виступ учениці 5 класу Бохни Валерії! Бажаємо всім нашим юним музикантам натхнення та наполегливості у досягненні кращих результатів.

08:48:15 31.10.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора