Острівський НВК долучився до проекту «Маленький тур для великих змін»

Дата: 28.11.2019 10:50

На минулому тижні до уроку важливих змін долучилася ще одна школа Куцурубської сільської ради ОТГ – Острівський НВК Куцурубська ОТГ. Вчителі закладу – Корнієнко Любов, Тесленко Алла, Осінчук Тамара та Книжник Наталія провели вступний урок з курсу «Уроки важливих змін» з елементами квесту «Я змінюю». За матеріалами з «Маленького набору для великих змін» дітям вдалося дослідити, що таке зміни, чому їх важливо помічати та не треба боятися. Наповнення коробки достатньо, щоб пояснити учням зміст понять «децентралізація», «реформи», «реформатор», «ОТГ». У заході прийняли участь 31 учень, які із зацікавленістю дізнавалися, як втілювати зміни та зрозуміли, чому помічати зміни – це важливо, адже вони відбуваються в нашому житті щодня. Під час гри «Ми об’єднуємо громади» разом з картками про села Яскраве та Щасливе використали приклади змін нашої громади, так як діти краще розуміють позитивні і негативні явища, які відбуваються у навколишньому житті. Крім важливих змін в Україні, у громаді, школярі звернули увагу на зміни, які відбулися в школі за останні роки. Це і нових дах будівлі, нові меблі у класних кімнатах, капітально відремонтована, яскраво розфарбована та оснащена необхідним інвентарем спортивна зала. Проєкт зацікавив не лише учнів, але і вчителів, які готували і проводили «Урок важливих змін». Крім наданих матеріалів використали карту світу, карту України, силуетні малюнки і маски звірят. Всі учасники проекту з нетерпінням чекають нових позитивних змін!