Солончаківська філія долучилася до проекту «Маленький тур для великих змін»

Дата: 30.11.2019 09:20

Солончаківська філія долучилася до проекту «Маленький тур для великих змін», який Фото без описуреалізує Посольство Швеції в Україні спільно з громадською організацією "Мінзмін", проєктом "Абетка реформ" за підтримки Програми "U-LEAD" з Європою. В рамках проекту, для учнів 4-5 класів, було проведено урок «Я змінюю!» із освітнього курсу «Уроки важливих змін». Вчителями школи,Вовченко Т.В. та Колесниченко С.В., в доступній для дітей формі розкривалися поняття реформи децентралізації, змін, що відбуваються в Фото без описукраїні,нашій громаді, школі. Сподобалися дітям групові вправи та ігри, які закликали до співпраці та ефективної роботи в команді. Важливо було донести до дітей те, як змінюється все, що нас оточує, і те, як змінюємося ми, що від дій людини залежать зміни , які вона створює: позитивні або негативні. В ході заняття, діти Фото без описустворювали людину-змінотворця та охарактеризували його такими рисами: активний, оптимістичний, відповідальний, енергійний, добрий та ввічливий. Уявляли себе в ролі змінотворця та, що б вони зробили у своєму власному королівстві змін. Метою цього уроку було виховання відповідальних та активних громадян, лідерів змін, які в майбутньому змінюватимуть Україну.