Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилася до проекту «Маленький тур для великих змін»

Дата: 13.11.2019 08:31

Як все починалося...
А почалося все с того, що наша школа отримала почесну можливість провести "Уроки великих змін" для своїх маленьких але дуже завзятих учнів. Від школи до школи переходить цікава #скринька , в якій можна знайти всі необхідні елементи для розгляду важливих питань з усіх сторін.
А які ж саме питання?! А питання серйозні. Децентралізація, об'єднання громад, сортування сміття, зміни в країні та інші. Здавалось, що ці питання неможливо пояснити і деяким дорослим, але коли дітей направляють у правильний потік досвідчені вчителі, і просто майстри свого педагогічного діла, то все стає просто як 2+2.
На уроці учні з'ясували що ж таке за диво-слово ця #зміна, пограли у гру, послухали казку про Царя Лева, визначили як треба сортувати сміття і закріпили це практично.
Урок пройшов легко, весело, дітлахи активно відповідали та залучалися до всіх дискусій. Висновки робіть самі, але на нашу думку - неймовірно важливо виховувати нове та свідоме покоління #змінотворців.