Куцурубська бібліотека зустрічає вихованців дитячого садка

Дата: 11.11.2019 08:09

Гамірно напередодні було в Куцурубській бібліотеці. Це вихованці дитячого садочку "Зірочка", разом зі своїм вихователем - Шереметовою Л.М. завітали до нас в гості. Маленькі відвідувачі жваво цікавились книжками та журналами, слухали розповідь бібліотекаря про книги, переглянули мультфільми про правила користування бібліотекою, разом з казковими героями вчилися бережливому ставленню до книги.
Нещодавно відбувся фестиваль мистецтв "Куцуруб надихає - талантів єднає", в якому прийняла участь помічник вихователя Запалух О. Р., яка не змогла бути присутня на заході. Дітки переглянули дивовижні деревця бонсай Ольги Романівни і бурхливими оплесками привітали її з нагородженням дипломом учасника.

директор Куцурубської публічної бібліотеки

Тетяна Бурдига-Ніколаєва