Відбулись урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 08.11.2019 11:54

9 листопада в Україні відзначають день працівників культури та майстрів народного мистецтва. На передодні цієї дати, а саме 6 листопада відзначили це свято в Куцурубській ОТГ. На святковому заході працівники клубних закладів, музичних шкіл та бібліотек громади отримали привітання від сільського голови Куцурубської ОТГ Копійки І.В. та начальника відділу з питань ОМСКМ Кельбас О.О. За свою плідну працю та любов до творчості працівників культури привітали грамотами, подяками та подарунками.
Зичимо їм нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив та нових культурних проектів!