A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куцурубська громада - офіційний сайт
Миколаївська область

Рішення сесії №24 «Про надання дозволу на підписання гарантійного листа»

Кількість переглядів: 95
Скликання: III
Сесія: XIII
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 16.09.2021
Номер документу: 24
Назва документу: Про надання дозволу на підписання гарантійного листа
Прикріплені файли:

   Відповідно ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись нормами Бюджетного кодексу України, розглянувши висновки спільного засідання постійних депутатських комісій сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, з гуманітарних питань, з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл сільськогому голові Копійка І.В. на підписання гарантійного листа, компанії Limit Plus щодо виділення коштів  із місцевого бюджету на інвентаризації стаціонарних джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, оформлення дозволу на викиди, визначити показник загального утворення відходів по Куцурубській сільській раді та подання декларації про утворення відходів до дозвільного центру, де орієнтовна вартість цих робіт буде складати 37,00 тис.грн.

 2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з  питань  з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 Сільський голова                                                   Інна КОПІЙКА


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора