A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Куцурубська громада - офіційний сайт
Миколаївська область, Очаківський район

Рішення сесії №99 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України ***** для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності , яка знаходиться за межами населеного пункту с. Дмитрівка Очаківського району Миколаївської області»

Кількість переглядів: 231
Скликання: II
Сесія: ХХІХ
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 22.04.2019
Номер документу: 99
Назва документу: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України ***** для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності , яка знаходиться за межами населеного пункту с. Дмитрівка Очаківського району Миколаївської області
Прикріплені файли:

УКРАЇНА

КУЦУРУБСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАД

ОЧАКІВСЬКОГО РАЙОНУ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Від 22 квітня 2019 року № 99 ХХІХ сесія ІІ скликання

с. Куцуруб

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України ***** для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності , яка знаходиться за межами населеного пункту с. Дмитрівка Очаківського району Миколаївської області

 

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 12, 33, 83, 116, 118, 121 Земельного Кодексу України, ст. 20, 22, 25, 34 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про особисте селянське господарство», розглянувши заяву гр. *****, проект землеустрою , розроблений державним підприємством «Миколаївський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» , враховуючи висновок постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України ***** для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність або користування загальною площею 1,0000 га , яка знаходиться за межами с. Дмитрівка Очаківського району Миколаївської області.

2. Передати у власність громадянці України ***** земельну ділянку площею 1,0000 га для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (кадастровий номер 4825180500:01:000:0858), яка знаходиться за межами с. Дмитрівка Очаківського району Миколаївської області.

3. Право власності на земельну ділянку (кадастровий номер 4825180500:01:000:0858) виникає з моменту реєстрації цього права та оформлюється відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

Сільський голова                                І.В.Копійка


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень