A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Куцурубська громада - офіційний сайт
Миколаївська область, Очаківський район

Рішення сесії №95 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України ***** для ведення особистого селянського господарства в межах території Дмитрівської сільської ради (Куцурубська ОТГ) Очаківського району Миколаївської області»

Кількість переглядів: 114
Скликання: II
Сесія: ХХІХ
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 22.04.2019
Номер документу: 95
Назва документу: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України ***** для ведення особистого селянського господарства в межах території Дмитрівської сільської ради (Куцурубська ОТГ) Очаківського району Миколаївської області
Прикріплені файли:

УКРАЇНА

КУЦУРУБСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАД

ОЧАКІВСЬКОГО РАЙОНУ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Від 22 квітня 2019 року № 95 ХХІХ сесія ІІ скликання

с. Куцуруб

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України ***** для ведення особистого селянського господарства в межах території Дмитрівської сільської ради (Куцурубська ОТГ) Очаківського району Миколаївської області

 

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 12, 33, 83, 116, 118, 121 Земельного Кодексу України, ст. 20, 22, 25, 34 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про особисте селянське господарство», розглянувши заяву гр. *****, технічну документацію , розроблену ФОП Малашина Л.П., враховуючи висновок постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності громадянину України ***** для ведення особистого селянського господарства в межах території Дмитрівської сільської ради (Куцурубська ОТГ) Очаківського району Миколаївської області.

2. Передати у власність громадянину України *****  земельну ділянку площею 1,0000 га (кадастровий номер 4825180500:01:000:0854) , що перебуває у ії постійному користуванні на підставі державного акта серії МК від 03.06.1994 року без зміни цільового призначення для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності , яка знаходиться в межах території Дмитрівської сільської ради (Куцурубська ОТГ) Очаківського району Миколаївської області .

3. Визнати таким , що втратив чинність державний акт на право постійного користування землею серія МК , зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею від 03.06.1994 року № 180.

4. Право власності на земельну ділянку (кадастровий номер 4825180500:01:000:0854 виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлюється відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

Сільський голова                                                                      І.В.Копійка


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень