A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Куцурубська громада - офіційний сайт
Миколаївська область, Очаківський район

Рішення сесії №76 «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою»

Кількість переглядів: 142
Скликання: II
Сесія: ХХІХ
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 22.04.2019
Номер документу: 76
Назва документу: Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою
Прикріплені файли:

УКРАЇНА

КУЦУРУБСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ОЧАКІВСЬКОГО РАЙОНУ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Від 22 квітня 2019 року № 76 ХХІХ сесія ІІ скликання

с. Куцуруб

Про надання дозволу на

розроблення документації

із землеустрою

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 12, 31, 32, 116, 118, 121, 186 Земельного Кодексу України, ст. 20, 22, 25, 34 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про фермерське господарство», враховуючи висновок постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати громадянці України ***** дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, що перебуває в постійному користуванні громадянина України ***** на підставі державного акта на право постійного користування землею , зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право користування землею за № 90 , розташованої в межах території Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади ( колишня Іванівської сільська рада) Очаківського району Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки у розмірі земельної частки (паю) 4,7 умовних кадастрових га ріллі , із цільовим призначенням - для ведення фермерського господарства шляхом поділу земельної ділянки площею 29,6863 га з кадастровим номером 4825180700:01:000:2306.

2. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

Сільський голова                                                   І.В.Копійка


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень